Aktuális vizsgák

Amennyiben Cambridge angol nyelvvizsgát szeretne tenni, nálunk megteheti. Nyelviskolánk az University of Cambridge által elismert vizsgahely és a nálunk letehető Cambridge ESOL (English for Speakers of Other Languages) vizsgák nemzetközileg elismertek, a vizsgák honosíthatók, így többletpontot jelent az egyetemi továbbtanulásnál, megfelel a diploma követelményeknek és a közalkalmazotti területen a nyelvvizsga-pótlékra jogosít.

A legközelebbi vizsga időpontok az alábbi táblázatban találhatóak.

JelmagyarázatCB/Computer Based/Számítógépes vizsgaPB/Paper Based/Papír alapú vizsga
2017FCE4SFCECAECPE
Január.01.1401.21.
Február.02.1802.11.
Március03.0903.1803.0403.1003.1803.0103.1103.1703.0403.11
Április.04.1104.08.
Május05.1205.2405.3105.2005.1805.2705.26
Június06.0906.1006.1706.0306.0606.0806.1006.2406.0306.0706.1306.1706.2406.08
Július.07.0807.0107.1507.15
Augusztus.08.0408.0508.12.
Szeptember.09.2209.16.
Október.10.1410.21.
November11.0311.1111.2411.1111.18
December12.0212.0512.0912.0212.0912.0112.0212.0912.02


Beiratkozás: a tanfolyam indulása előtti héten
Csoportlétszám: 6-12 fő

Cambridge szintek az Közös Európai Referencia szerint
FCE/FCE4S : Cambridge English: First (for Schools) / B2 = Középfok
CAE : Cambridge English: Advanced / C1 = Felsőfok
CPE : Cambridge English: Proficiency / C2 = Felsőfok

Ha további információt szeretne a Cambridge Angol nyelvvizsgákról kattintson ide.